Kto z nas nie chciałby być atrakcyjny? Czy to dla męża, czy dla małżonki, dla narzeczonego, dziewczyny czy nawet dla własnej satysfakcji? Móc z uśmiechem spoglądać w lustro, będąc usatysfakcjonowanym z własnego ciała, piękna, włosów.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi dba o zdrowie i sylwetkę uprawiając wszelkiego rodzaju dyscypliny sportu takie, jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy sporty wymagające siły. Niejeden z nas pielęgnuje swoje włosy, stosując wszelkiego rodzaju szampony odżywcze, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, kondycjonery, czy korzystając z usług profesjonalnych zakładów fryzjerskich. Kobiety nierzadko decydują się na manicure i pedicure u profesjonalistów.

Niemniej ważne od tego wszystkiego pozostaje jednak pielęgnowanie swojego ciała. Musimy dbać o swoją skórę zarówno na samej twarzy, jak i na reszcie ciała, żeby jak najdłużej utrzymała swoje nawilżenie, jędrność a także wygląd i odcień. W tym właśnie celu powinno się stosować nie tylko dostosowane do skóry kremy i balsamy czy mleczka do ciała. Nie zapominajmy o tym, by dopasować również właściwe dla nas mydła, specyfiki pod prysznic czy płyny do kąpieli. To zwłaszcza one powinny rozpocząć pielęgnować naszą skórę, jeszcze przed użyciem kremu czy mleczka. Ważne jest również stosowanie kosmetyków, dobranych do naszej cery. Takich, które ją odżywią i podkreślą nasze walory a nie nadmiernie ją obciążą.

Pamiętajmy zatem, że nie tylko modne fatałaszki, dobra sylwetka i fryzura zapewnią nam atrakcyjny wygląd! Pielęgnacja też jest niezbędna!

7 mar Brak komentarzy admin Aneros , ,