Przepis na udane życie zawiera w sobie szalone czasy szkolne i studenckie, wymarzoną pracę z satysfakcjonującą wypłatą, własny dom jednorodzinny i oczywiście powodzenie w miłości. O wzięciu ślubu marzą już małe dziewczynki czekające na swojego księcia na białym koniu i z błyskiem w oczach oglądające piękne, białe suknie ślubne w witrynach sklepowych. Młode kobiety wcale nie różnią się tak bardzo od swoich młodszych wersji, kiedy rzucają ukradkowe spojrzenia w stronę tych samych witryn. Chcą mieć bajkowe wesele, bardziej lub mniej skromne i skoro będą tam na pierwszym planie, chcą olśniewająco wyglądać.

Ze zorganizowaniem ślubu i wesela wiąże się wiele przygotowań. Często jest to zarazem najszczęśliwszy, jak i najbardziej stresujący epizod w życiu młodej pary, który zaczyna się w momencie oświadczyn, po uklęknięciu na jedno kolanie i założeniu pierścionka zaręczynowego na palec drugiej połówki. Po tym, gdy emocje opadną i wszyscy już o tym wydarzeniu wiedzą i złożyli swoje gratulacje, rozpoczyna się etap miesięcznego planowania, oglądania, zamawiania.

Wielu ludzi chce bajkowy ślub i bardzo ważnym dla nich elementem uroczystości jest uroda, chcą wyglądać najpiękniej ze wszystkich w tej jakże ważnej dla nich chwili.

Już kilka miesięcy przed ślubem, panie i panowie patrzą w lustro i zastanawiają się, nad czym muszą popracować. Wielu ludzi podejmuje się wyzwania zrzucenia zbędnych kilogramów, aby móc dumnie kroczyć do ołtarza chwaląc się swoim szczupłym i wyrzeźbionym ciałem. Często narzeczeni korzystają z pomocy trenerów personalnych i dietetyków. Inną sprawą jest wygląd skóry – należy zadbać o jej ładny wygląd, odwiedzając SPA lub robiąc proste zabiegi w domu. Dobrym pomysłem jest też wizyta u dermatologa, jeżeli chcemy coś zmienić w naszej cerze – pozbyć się niedoskonałości czy trądziku, z którym walczymy już dobre kilka lat. Można też skorzystać z solarium lub, jeżeli warunki na to pozwalają, delikatnie opalić się na dworze dla efektu zdrowej i lśniącej skóry.

Zbliżając się do uroczystości, należy znaleźć usługi fryzjerskie i kosmetyczne, które będą nam odpowiadać cenowo i jakościowo. Często można zaoszczędzić na tych zabiegach korzystając z pomocy utalentowanych znajomych, koleżanek, kolegów czy członków rodziny, którzy ciesząc się szczęściem pary zaproponują usługi za darmo. Ważne jest wykonanie próbnego makijażu i fryzury przed ślubem, aby mieć pewność, że to jest to, czego chcemy i że będziemy czuć się komfortowo. Nikt nie chce martwić się odpadającymi sztucznymi rzęsami czy wypadającymi spinkami z włosów.

Na urodę wpływają również nasze zachowanie i nawyki. Dla dobrego samopoczucia, które często przekłada się na dobry wygląd, należy pić wystarczającą ilość wody, jeść zdrowe produkty i ograniczyć słodycze oraz tak zwane „śmieciowe jedzenie”, wysypiać się i być aktywnym fizycznie. Stojąc na ołtarzu w długiej, białej sukni, z niesamowitym upięciem i pięknym makijażem brakuje nam już tylko jednego – szczerego, szerokiego uśmiechu, bo to on dopełnia naszą urodę i pokazuje, że to jest nasz najszczęśliwszy dzień w życiu!

25 lis Brak komentarzy admin Aneros , ,